ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Прощання з Голубєвим Олегом Григоровичем, справжнім героєм нашого часу

Дата: 09.07.2024 11:16
Кількість переглядів: 62

Фото без опису

Вчора відбулося поховання Голубєва Олега Григоровича, справжнього героя нашого часу. Родина, друзі та побратими зібралися, щоб віддати останню шану людині, яка віддала своє життя заради нашої країни.

Олег Григорович народився 10 січня 1976 року в селі Вочківці. Саме там він пішов до школи у 1983 році, де відзначався наполегливістю та жагою до знань. 
Після закінчення школи у 1992 році вступив до Волочиського ліцею, де здобув спеціальність електрика. Ця професія стала його першим кроком у доросле життя.

У 1994 році Олега призвали до армії, де він служив із честю та гідністю, досягнувши звання сержанта. Цей досвід сформував його характер, зміцнив його волю та надав навичок, які згодом стали йому в пригоді.

У 1997 році Олег одружився, створивши щасливу сім'ю, в якій народилося двоє синів - Микола та Андрій. Разом з родиною він продовжував своє професійне життя, працюючи на Волочиському машинобудівному заводі як слюсар відділу головного енергетика. Його працьовитість та відданість роботі викликали повагу серед колег.

Такий був Олег до вересня 2022 року, коли він прийняв рішення, яке змінило хід його життя і стало відображенням його мужності та патріотизму. Він добровільно пішов на захист нашої країни, віддаючи свої сили та вміння заради мирного майбутнього для своїх дітей та всіх українців.

На жаль, 19 лютого 2024 року Олег загинув у селі Малинівка, Запорізької області. Його побратимам знадобилося багато часу, щоб повернути його родині для поховання, через небезпечні та складні умови на передовій. 
Це лише підкреслює ті величезні ризики та труднощі, з якими стикаються наші захисники кожного дня.

Голубєв Олег Григорович - це приклад безмежної відданості, мужності та любові до Батьківщини. Його життя і подвиг залишаться у нашій пам'яті навіки. 

Ми висловлюємо найглибші співчуття родині Олега і дякуємо за те, що вони подарували світу такого неймовірного сина, чоловіка та батька. Його відвага і самопожертва надихають нас продовжувати боротьбу за нашу свободу. 

Вічна пам'ять герою!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора