ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення про оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні та повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Дата: 21.06.2024 08:13
Кількість переглядів: 63

Фото без описуВідповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Волочиська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території забудови земельної ділянки орієнтовною площею 7,5000 га в межах села Користова Волочиської міської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області. Прийняття рішення про затвердження містобудівної документації покладається на Волочиську міську раду Хмельницької області.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту детального плану території.

Ознайомитися з проектом детального плану території та подати свої зауваження і пропозиції можна за адресою: 31200, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, м. Волочиськ, площа Центральна, 1, Email: volmisrada@volochyska-gromada.gov.ua, Тел. (03845) 4-05-54, 098-343-65-42.

Відповідальна особа: В.о. начальника відділу містобудування та архітектури

Козкін Д.В.

Термін подання зауважень та пропозицій становить 30 днів і триватиме до  21.07.2024 року. Пропозиції та зауваження подані після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадське обговорення детального плану території відбудеться 22.07.2022 року за адресою: . Волочиськ, площа Центральна, 1.

Додаток (ВИКОПІЮВАННЯ З ТОПОГРАФО-ГЕОДЕЗИЧНОЇ ЗЙОМКИ СЕЛАКОРИСТОВА ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ. М1:2000)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора