ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Прийнято Положення щодо надання Акту догляду (постійного догляду) особам, які мають право на відстрочку від призову.

Дата: 12.06.2024 10:55
Кількість переглядів: 120

Фото без опису

На виконання пунктів 9, 13, 14 частини першої статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” відповідно  до  постанови  КМУ від 16 травня 2024 р. № 560 «Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період»  05 червня 2024 року  на засіданні виконавчого комітету Волочиської міської ради прийнято  рішення №314, яким затвердили Положення про встановлення факту здійснення догляду (постійного догляду) військовозобов’язаним, який здійснює догляд (постійний догляд) та створили комісію.
 
Положення  визначає алгоритм дій  для військовозобов’язаних громади, які здійснюють догляд (постійний догляд)  та які не мають права на призначення компенсації (допомоги, надбавки)  щодо питання надання їм відстрочки від призову.

1. Військовозобов’язані, які здійснюють догляд (постійний догляд)  та  не мають права на призначення компенсації (допомоги, надбавки)  щодо питання надання їм відстрочки від призову, звертаються до  відділу районного ТЦК та СП за місцем свого перебування на військовому обліку із Заявою про надання їм відстрочки від призову.

2. Військовозобов’язаний, який здійснює догляд (постійний догляд), звертається із заявою до загального відділу Волочиської міської ради з документами, що підтверджують право на відстрочку .

3. Розгляд заяви здійснює комісія із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) із урахуванням наданих РТЦК та СП  матеріалів шляхом відвідування за місцем проживання та  складання Акта.
 
❗️ВАЖЛИВО.
У випадку не надходження матеріалів РТЦК та СП комісія зупиняє розгляд заяви до моменту отримання таких документів.  
Не пізніше наступного робочого дня після надходження необхідних документів розгляд Заяви комісією відновлюється.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора