Засідання рейдової групи із забезпечення стабільної цінової ситуації у Волочиській міській територіальній громаді

Дата: 10.06.2024 14:32

Фото без описуНа виконання розпорядження Хмельницької районної державної адміністрації від 8 квітня 2022 року № 07/2022-р та розпорядження міського голови Волочиської міської ради від 27 квітня 2022 року № 74-р, рейдова  група із забезпечення стабільної цінової ситуації у Волочиській міській територіальній громаді 04 червня 2024 року провела засідання метою якого є покращення результативності роботи із забезпечення цінової стабільності в умовах воєнного стану та здійснення контролю за ціновою ситуацією у Волочиській міській територіальній громаді.

На запрошення Волочиської міської ради в засіданні прийняли участь: начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Олена Лошанюк та завідувач сектору контролю за регульованими цінами цього ж управління Олена Сологуб-Лисенко, а також  14 суб’єктів підприємницької діяльності роздрібної торгівлі та аптечних закладів.

Із вступним словом до присутніх звернулись голова Волочиської міської територіальної громади Костянтин Черниченко та начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Олена Лошанюк, які роз’яснили суб’єктам господарювання ціль та мету роботи рейдової групи із забезпечення стабільної цінової ситуації.

Завідувач сектору контролю за регульованими цінами нагадала суб’єктам підприємницької діяльності про чинні вимоги законодавства з питань державного регулювання цін на окремі продовольчі товари, встановленні постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2023 № 650 та цін на лікарські засоби, встановлені постановою КМУ від 17.10.2008 № 955 та про відповідальність за порушення вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, яка передбачена статтею 20 Закону України «Про ціни і ціноутворення».

В ході діалогу було прийнято спільне рішення щодо надання суб’єктами господарювання представникам рейдової групи первинних документів, за якими можна встановити, чи дотримуються вони вимог чинного законодавства щодо ціноутворення у сфері торгівлі продовольчими товарами та лікарськими засобами.