Кібербезпека нашої країни

Дата: 07.06.2024 10:53

В Україні стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів, організована Національним банком та Держспецзв’язку.

Її мета – поліпшити обізнаність громадян про платіжну безпеку та сформувати навички захисту фінансових даних у віртуальному просторі.

Голова Держспецзв’язку Юрій Мироненко підкреслює важливість підвищення обізнаності українців щодо захисту від кібершахраїв, які прагнуть викрасти дані та кошти.

Під час кампанії споживачі дізнаються про основні елементи кібербезпеки, зокрема як захистити облікові записи, пристрої, створювати складні паролі, налаштовувати багатофакторну автентифікацію, перевіряти сайти та застосунки перед завантаженням, правильно використовувати Wi-Fi-мережі, дбати про програмне забезпечення та дотримуватися інших правил безпечної поведінки у віртуальному просторі.
Інформаційна кампанія триватиме до кінця вересня 2024 року у всіх регіонах України.
Детальну інформацію про кампанію та правила поведінки у віртуальному просторі можна знайти на сайті https://promo.bank.gov.ua/payment-security/.