Результати сьомого засідання виконавчого комітету

Дата: 06.06.2024 15:38

5 червня 2024 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради.
Під час засідання було розглянуто 37 питань з різних сфер життєдіяльності громади.

🔹На засіданні розглянули та підтримали проєкти, на які було виділено кошти жителям Волочиської територіальної громади:

💴550 тис грн. для 55 жителів громади - військовослужбовців, які приймають безпосередню участь в заходах, необхідних для забезпечення оборони України;
💴140 тис грн. на лікування 13 пораненим військовим нашої громади згідно заяв;
💴10 тис грн. на вирішення соціально - побутових умов проживання жителів громади;
💴113 тис грн. на лікування жителів громади у зв’язку з важким матеріальним становищем;
💴30 тис грн. на часткову компенсацію витрат для спорудження пам’ятників для трьох загиблих Героїв;
💴62 тис грн. членам сімей трьох загиблих військовослужбовців, що загинули при виконанні обов’язків (на придбання ритуальних послуг і поховання військовослужбовців).

🔹Окрім вищезгаданих питань та напрямків, виконавчий комітет також розглянув ряд інших важливих питань,  які є ключовими для забезпечення життєдіяльності та розвитку Волочиської громади.

"Ми постійно працюємо над тим, щоб підтримувати кожного жителя нашої громади, особливо в цей важкий для країни час. Виділення коштів на лікування поранених військових, підтримку родин загиблих Героїв та поліпшення соціально-побутових умов жителів громади — це наш внесок у зміцнення соціального захисту та благополуччя наших громадян. Ми впевнені, що спільними зусиллями зможемо забезпечити стабільний розвиток Волочиської громади." — К.Черниченко.