За позовами прокуратури підприємство поверне територіальній громаді 300 га землі

Дата: 22.05.2024 13:14

Фото без описуПрокурори Волочиської окружної прокуратури домоглися у судовому порядку повернення у розпорядження Волочиської міської територіальної громади земель сільськогосподарського призначення вартістю понад 1 млрд. грн.

Так, підприємством оформлено державні акти на право постійного безоплатного користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення площею майже 300 га. Однак прокуратурою встановлено, що на сесіях сільських рад таке питання не розглядалось, відповідні рішення не приймались, а рішення, які стали підставою видачі державних актів, є підробленими.

З огляду на вищевикладене, підприємство отримувало у постійне користування земельні ділянки на підставі підроблених документів.

Такі порушення вимог законодавства стали підставою для звернення прокуратури до суду.

Господарським судом Хмельницької області задоволено позовні заяви Волочиської окружної прокуратури в інтересах Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області про повернення земельних ділянок загальною площею 300 га.