ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Українські митці можуть взяти участь в конкурсі на отримання фінансової допомоги від фонду ЮНЕСКО

Дата: 21.05.2024 16:40
Кількість переглядів: 39

Фото без описуМіжнародний фонд культурного розмаїття ЮНЕСКО оголосив конкурс проєктів на отримання фінансової допомоги. Роботи можуть фокусуватися на наскрізних (культурна політика або стратегія, авторське право тощо) та галузевих напрямках, як-от: аудіовізуальний сектор, дизайн, медіамистецтво, музика, перформативне та візуальне мистецтво, видавництво.

Максимальна сума фінансування — 100 000 доларів США. Період реалізації проєкту має складати 12-24 місяці. Заявку необхідно подати англійською чи французькою мовами до 15 червня 2024 року.

Заявниками можуть бути: 

  • державні органи/установи;
  • неурядові громадські організації (неприбуткові громадські організації, що діють у сфері культури або супровідних галузях);
  • міжнародні неурядові організації (неприбуткові громадські організації, що діють у сфері культури або супровідних галузях та зареєстровані в країнах-учасницях Конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження 2005 р.).

Проєкти, які отримують підтримку МФКР, стимулюють структурні зміни у суспільстві завдяки розробці політики та стратегій, що впливають на створення, виробництво, поширення та доступ до розмаїття культурних товарів. Вони можуть зміцнювати педагогічну та організаційну спроможності освітніх, професійно-технічних навчальних закладів у культурному та креативному секторах.

Водночас такі проєкти можуть сприяти розвитку креативних індустрій у цифровому середовищі, посилювати участь у культурному житті, зокрема через залучення вразливих груп до проведення заходів, а також впроваджувати політику гендерної рівності в культурному та креативному секторах.

Інформація про конкурс та аплікаційна форма доступна за посиланням.

Також можна ознайомитися з проєктами, які вже отримали фінансування.

Додаткова інформація доступна у відділі  взаємодії з міжнародними організаціями Міністерства культури та інформаційної політики України (тел. 234-04-33 або gmalinina@ukr.net).

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора