Юні футболісти з Волочиського НВК - чемпіони області!

Дата: 15.05.2024 09:51

Фото без описуНаша футбольна команда учнів 5-6 класів Волочиського НВК здобула перемогу на обласному рівні змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"!

У напруженому фіналі вони здолали команду однолітків з міста Дунаївці. ⚽️

Вітаємо юних спортсменів та їхнього тренера - Олега Бойчука!

Варто зазначити, що наші юні таланти тренуються в секціях футболу Волочиської ДЮСШ під керівництвом досвідчених тренерів Олега Кубика та Ігоря Дюга. ‍

Це лише черговий крок до перемоги! Наступний етап - всеукраїнський фінал, який відбудеться з 12 по 16 червня в місті Києві. Відкриття змагань відбудеться на стадіоні "Олімпійський".

К. Черниченко: "Вітаю юних футболістів з перемогою! Це чудове досягнення, що свідчить про їхній талант та командний дух. Дякую тренерам за самовіддану працю.

Вірю в перемогу на всеукраїнському фіналі! Бажаю їм успіхів та гідної гри! Нехай ця перемога стане стимулом до нових звершень!"