Пропускний режим до адміністративних приміщень Хмельницької обласної військової адміністрації (Хмельницької ОВА)

Дата: 14.05.2024 15:46

З метою забезпечення належного порядку та безпеки функціонування Хмельницької обласної військової адміністрації затверджено наступний порядок пропускного режиму до її адміністративних приміщень (Розпорядження Хмельницької ОВА №341/2024 від 29.04.2024).

Для працівників Хмельницької ОВА:
    • Вхід на об'єкт здійснюється за службовим посвідченням.
 • Працівники Хмельницької ОВА зобов'язані супроводжувати та контролювати переміщення відвідувачів протягом усього часу їх перебування на об'єкті.

Для відвідувачів:
    • Пропуск здійснюється у робочі дні з 08:00 до 12:00 та з 13:00 до 17:00.
    • Для входу на об'єкт необхідно пред'явити документ, що посвідчує особу (паспорт).
    • Реєстрація відвідувачів проводиться в книзі обліку відвідувачів на пропускному пункті (ПЗПР-1) військовослужбовцями Національної гвардії України.

Прийом громадян з особистих питань проводиться начальником Хмельницької обласної військової адміністрації (головою Хмельницької обласної державної адміністрації) або його заступниками, керівником апарату у кабінеті Nº 107 згідно із затвердженим графіком. Заявників супроводжує працівник відділу роботи із зверненнями громадян апарату Хмельницької обласної державної адміністрації.