Допомога внутрішньо переміщеним особам

Дата: 02.05.2024 11:15

Фото без опису1 травня, відбулося вручення грошових сертифікатів громадянам зі статусом ВПО, які проживають на території Волочиської міської громади.

Ця акція стала можливою завдяки спільним зусиллям:

• Голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк, яка ініціювала цю програму допомоги.

• Релігійної організації "Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні", яка надала щедру благодійну пожертву.

• Благодійного фонду "Разом до Перемоги. Хмельниччина", який також долучився до підтримки ВПО.

Важливо зазначити, що між Хмельницькою обласною радою та "Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні" діє меморандум про співпрацю. Центр "Я – Маріуполь" у Волочиську є одним із майданчиків, де обласна рада надає всебічну допомогу внутрішньо переміщеним особам.

"Цьогоріч напередодні Великодніх свят ми знову отримали допомогу від американських партнерів у розмірі одного мільйона гривень, яку у вигляді грошових сертифікатів передаємо для потреб внутрішньо переміщених осіб Хмельниччини", - зазначила голова обласної ради Віолета Лабазюк.

Волочиська міська рада висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до цієї благородної справи!

Завдяки вашій щедрості та небайдужості ми зможемо допомогти людям, які вимушено покинули свої домівки через війну, подолати труднощі та розпочати нове життя на нашій території.

Протягом тижня до Великодня допомога внутрішньо переміщеним особам нашої області також надаватиметься у інших громадах Хмельниччини.

Разом ми обов'язково переможемо!