Волочиські важкоатлети тріумфують на Чемпіонаті України!

Дата: 01.05.2024 12:27

Фото без описуЗ 22 по 27 квітня 2024 року в Луцьку проходив Чемпіонат України з важкої атлетики для дорослих, де блискуче виступили спортсмени з Волочиської громади у складі збірної Хмельницької області.

Наші атлети продемонстрували неабияку силу, волю до перемоги та здобули ряд вагомих нагород:

🥇 Андрій Божук став абсолютним чемпіоном в категорії 96 кг серед чоловіків, здобувши перше місце у сумі двоборства та встановивши рекорд України.
🥈 Давид Кучер посів друге місце за сумою двох вправ в категорії до 73 кг.
🥉 Дмитро Курдибаха виборов бронзу в загальному заліку в категорії до 109 кг.
🏋️ Карина Глов'юк виконала норматив майстра спорту України та посіла четверте місце у своїй ваговій категорії.
🏋️‍♂️ Євген Присяжний здобув 5 місце за сумою двох вправ.

🏆Варто зазначити, що збірна команда важкоатлетів Хмельницької області здобула перше командне місце у змаганнях, і значною мірою завдяки блискучим виступам наших волочиських спортсменів.

Це значна перемога, яка свідчить про високий рівень підготовки та майстерності Волочиських важкоатлетів.

Щиро вітаємо наших спортсменів з цією гучною перемогою та бажаємо їм нових рекордів та звершень!

Окремої подяки заслуговують наші тренери - Ігор Курдибаха, Віталій Івасечко, Дмитро Курдибаха та Микола Кравченко за їхню самовіддану працю, професіоналізм та мудре наставництво, яке допомогло спортсменам досягти таких високих результатів.

Дякуємо за ваші старання, професіоналізм та самовідданість!

Ваші вихованці - це гордість Волочиської громади!