Всесвітній тиждень імунізації у Волочиську: просвітницька кампанія

Дата: 01.05.2024 08:50

Фото без описуВ рамках Всесвітнього тижня імунізації, який проходив з 24 по 30 квітня 2024 року, фахівці Волочиського відділення ДУ "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" провели низку інформаційно-просвітницьких заходів для жителів Волочиської територіальної громади.

Метою заходів було підвищення рівня обізнаності населення про важливість вакцинації, розвінчання міфів та дезінформації про вакцини, заохочення жителів громади до вакцинації та ревакцинації.

Заходи предбачали:
🔹Проведення лекцій та семінарів на тему вакцинації для дорослих та дітей.
🔸Розповсюдження інформаційних матеріалів про вакцини, їх ефективність та безпечність.
🔹Індивідуальні консультації з фахівцями з питань вакцинації.
🔸Відповіді на запитання жителів громади щодо вакцин.

Завдяки проведеним заходам вдалося значно підвищити рівень обізнаності населення про важливість вакцинації.
Багато жителів громади отримали відповіді на свої запитання щодо вакцин та розвіяли свої сумніви.
Зріс рівень довіри до вакцин та бажання вакцинуватися.

Важливо зазначити:

🔹Вакцинація - це один з найефективніших способів запобігти інфекційним захворюванням.
🔸Вакцини рятують життя!
🔹Кожна людина повинна бути вакцинована відповідно до календаря щеплень.

Фахівці Волочиського відділення ДУ "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" закликають усіх жителів громади, які ще не вакциновані або не мають повного курсу щеплень, зробити щеплення. Це - найкращий спосіб захистити себе та своїх близьких від інфекційних захворювань!

Для отримання більш детальної інформації про свій статус вакцинації Ви завжди можете звернутись до свого сімейного лікаря.

#Вакцинація #Волочиськ #Здоров'я #Захист