ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

На Хмельниччині закладено фундамент для мережі цифрових лідерів: проведено семінар-тренінг

Дата: 29.04.2024 14:18
Кількість переглядів: 49

Фото без опису24-25 квітня 2024 року на Хмельниччині відбувся семінар-тренінг "Формування мережі цифрових лідерів", який об'єднав представників органів місцевого самоврядування, відповідальних за цифрову трансформацію на регіональному рівні. 

Захід організовано за ініціативи Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Швеції в рамках проекту "Посилене партнерство для сталого відновлення".

Основні цілі семінару-тренінгу:Фото без опису
    • Створення мережі цифрових лідерів: Заснування спільноти фахівців, які будуть впроваджувати та координувати цифровізацію на місцях, сприяючи сталому розвитку регіону. 
    • Визначення цілей регіональної цифровізації на 2024 рік: Обговорення та узгодження стратегічних напрямків та пріоритетів цифрової трансформації Хмельниччини протягом поточного року. 
    • Обмін досвідом та посилення навичок цифрових лідерів: Налагодження співпраці та взаємного навчання між учасниками, вдосконалення їхніх компетенцій у сфері цифрового управління та лідерства. 
Протягом двох насичених днів учасники семінару:
    • Ознайомилися з кращими практиками та інструментами побудови ефективних команд цифрових лідерів в громадах, отримавши цінні знання та навички для формування власних команд на місцях. 
    • Відкрили для себе передові цифрові інструменти, які дозволяють оптимізувати роботу органів місцевого самоврядування, покращувати надання послуг населенню та підвищувати рівень їх доступності. 
    • Здобули практичні знання та навички, необхідні для зміцнення власного потенціалу в умовах кризового реагування та відновлення, що є особливо актуальним в контексті поточних викликів. 

В семінарі разом з представниками обласної влади, центру підвищення кваліфікації, представниками Програми розвитку ООН в Україні та запрошеними експертами взяли участь начальники профільних відділів Волочиської міської ради.Фото без опису

Важливо підкреслити, що проведення семінару-тренінгу стало можливим завдяки плідній співпраці з ПРООН в Україні та урядом Швеції. Їхня підтримка проекту "Посилене партнерство для сталого відновлення" відіграє ключову роль у просуванні цифрової трансформації на регіональному рівні.

Очікується, що створення мережі цифрових лідерів та впровадження набутих на семінарі знань та навичок матиме значний вплив на розвиток Хмельниччини. Це дозволить:
    • Прискорити цифрову трансформацію регіону, роблячи його більш конкурентоспроможним та інноваційним. 
    • Підвищити якість та доступність надання послуг населенню за допомогою цифрових технологій. 
    • Зробити Хмельниччину більш стійкою до криз завдяки впровадженню сучасних цифрових рішень. 

Спільними зусиллями учасників семінару, органів влади та міжнародних партнерів Хмельниччина має всі шанси стати взірцем успішної цифровізації для інших регіонів України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора