Зустріч з представником Національної поліції України: разом до кращої безпеки!

Дата: 24.04.2024 15:10

Фото без описуШановні мешканці громади!

25 квітня 2024 о 15:00 у залі засідань Волочиської міської ради відбудеться зустріч із представником Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області - начальником Управління головної інспекції ГУНП в Хмельницькій області полковником поліції Кузьміним Петром Петровичем.

З метою покращення службової діяльності, налагодження більш тісної комунікації та відкритості партнерських відносин між громадянами і поліцією, запрошуємо усіх мешканців громади на даний захід для обговорення проблемних чи інших питань, які виникають до службової діяльності працівників місцевого підрозділу поліції.

Також на зустріч запрошено керівництво Волочиського відділу поліції та поліцейських офіцерів громади.

По завершенні заходу відбудеться особистий прийом громадян.