ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Підписана територіальна угода профспілки працівників житлово-комунального господарства

Дата: 04.03.2024 10:18
Кількість переглядів: 113

Фото без опису29 лютого 2024 року підписана територіальна угода між виконавчим комітетом Волочиської міської ради та Хмельницької обласною організацією профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення на 2024-2027 роки. Угода розроблена та запроваджена з ініціативи обласної профспілкової організації на основі галузевої угоди, яка діє на загальнодержавному рівні. 

Цією угодою регулюються відносини, встановлюються права та обов’язки суб’єктів соціального діалогу з питань формування умов оплати праці, регулювання трудових, соціально-економічних відносин. Норми і положення цієї Угоди є обов’язковими для застосування під час ведення колективних переговорів і укладання колдоговорів на підприємствах та в організаціях житлово-комунального господарства Волочиської міської ради.

 Угоду підписали Волочиський міський голова Костянтин Черниченко та голова обласної організації профспілки Микола Шафінський.Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора