Практикум з галузевої законотворчості в Києві

Дата: 04.03.2024 10:04

Фото без описуАсоціація міст України за підтримки Ради Європи в рамках проєкту «Посилення спроможності місцевої влади реагувати на потреби громадян під час відновлення», у партнерстві з Комітетом Верховної Ради України з питань енергетики та житлово- комунальних послуг 26-27 лютого 2024 року в м. Києві провела практикум з галузевої законотворчості за напрямом «Житлово-комунальне господарство» для посадових осіб місцевого самоврядування.

Під час практикумів слухачі опанували базові принципи законотворчої роботи та законодавчого процесу, отримали практичні знання і навички з розробки проєктів нормативно-правових актів та супровідних документів, вивчили можливості використання інструментів лобіювання, ознайомляться з кращими практиками роботи сфери ЖКГ міста Києва.

Дане навчання пройшов начальник відділу приватизації, житлово-комунального господарства та комунальної власності Волочиської міської ради Рома М.М., який успішно пройшов конкурсний відбір