В рамках проєкту «Школа свідомого українця», провели практикум «Медіаграмотність. Практичні навички».

Дата: 01.03.2024 09:32

Фото без описуВ рамках проєкту «Школа свідомого українця», який проходить за ініціативи та супроводу голови обласної ради Віолети Лабазюк, для вчителів Волочиської громади провели практикум «Медіаграмотність. Практичні навички».

Тренеркою була Тамара Козицька, яка на практиці навчала:

🔹що таке сучасні медіа і як вони працюють?

🔸дезінформація та маніпуляції.,

🔹 фейк, як один з механізмів інформаційних маніпуляцій,

🔸 критичне мислення.

🌏 У сучасному світі люди постійно стикаються з величезним потоком інформації, не вся з якої є достовірною. Медіаграмотність допомагає людям не стати жертвами дезінформації, пропаганди та інших форм маніпулювання. Вона також дає можливість людям стати активними учасниками інформаційного простору та створювати власні медіа-повідомлення.

Існує багато способів розвивати медіаграмотність, включаючи:

🔹навчання критичного мислення

🔸вивчення методів перевірки інформації

🔹аналіз медіа-повідомлень

🔸створення власних медіа-продуктів

🔹використання онлайн-ресурсів та інструментів

Дякуємо організаторам за підвищення рівня розвитку медіаграмотності, що дає можливість стати свідомими та критичними споживачами інформації. Діліться знаннями про медіаграмотність з друзями та близькими. Разом ми можемо зробити інформаційний простір більш чистим та безпечним.