Асоціація міст України підготувала добірку кращих практик громад у військовий час

Дата: 24.02.2024 10:19

Фото без описуАсоціація міст України у співпраці з Міжнародним Республіканським Інститутом, за фінансової підтримки USAID, підготували «Збірник кращих практик громад у військовий час».

Добірка містить 54 кращі практики від громад з усіх куточків України про допомогу Об’єднаним силам Збройних сил України, підтримку і забезпечення внутрішньо переміщених осіб, про підтримку родин Героїв, успішне міжнародне співробітництво.

Кожна практика – це маленька історія про незламних українців, які всьому світові демонструють свою міць та непохитність, завзятість та жагу до перемоги над окупантом, прагнення України стати повноправним членом Європейського Союзу.

Завантажити добірку (PDF, 4,2 МБ)

Джерело: сайт “Децентралізація”