Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році!

Дата: 28.02.2024 13:14

Фото без опису
Фото без описуКоманда здобувачів освіти Волочиської міської ради гідно представила громаду на обласному етапі учнівських олімпіад. Конкурсні випробування проводилися із 13-ьох навчальних предметів, у яких взяли участь 43 учні 7-11 класів нашої громади.

Маємо 23 призові місця – 2 учасників здобули І місця, 3 учасників здобули ІІ місця та 18 – посіли ІІІ місця.

Найкращі результати здобули :

- І місце (Історія) - Дмитро Брень, учень 8 класу Волочиського ліцею № 2;

- І місце (Технології/Трудове навчання) – Анна Басанець, учениця 11 класу Волочиського ліцею № 1;

- ІІ місце (Правознавство) – Ганна Урбан, учениця 9 класу, Волочиського НВК;

- ІІ місце (Інформаційні технології) – Владислава Руда, учениця Волочиського ліцею № 1;

- ІІ місце (Хімія) – Софія Гаврилів, учениця 11 класу Волочиського НВК.

- ІІІ місце здобули: Анна Федючок, Каріна Макарова, Софія Олійник, Альона Сербіна, Софія Гаврилів, Нікітюк Богдан, Вікторія Славська, Олександр Лозіцький – учні Волочиського НВК; Дмитро Брень, Олеся Цапок, Арсеній Пасічник, Степан Красівський, Дмитро Цимбал, Павло Горох – учні Волочиського ліцею № 2; Каріна Мовчан- учениця Волочиського ліцею № 1 (здобула призові місця із двох предметів); Богдана Фоміна – учениця Копачівської гімназії.

Дякуємо переможцям та їх педагогам за успішні здобутки!