Вже вкотре не обминає біда нашу громаду. Сьогодні провели в останню путь солдата - Карася Олександра Леонідовича

Дата: 27.02.2024 14:38

Фото без описуВійна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших військових. Вже вкотре не обминає біда нашу громаду.

Сьогодні жителі нашої громади зібралися, щоб провести в останню путь Карася Олександра Леонідовича - солдата, 48 бригадаи Збройних сил України, що віддав життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця.

Народився Олександр 12 травня 1973 року у селі Грушківці, Летичівського району, Хмельницької області.

З 1980 по 1988 роки навчався в Грушківецькій середній школі. З 1988 до 1989 року навчався в Грушківецькому ПТУ Nº 45, де отримав спеціальність муляр-монтажник.

Свій трудовий шлях розпочав у 1989 році помічником слюсаря по ремонту автодвигунів в моторному цеху Летичівського моторно-агрегатного заводу. З 1991 до 1993 року проходив строкову службу в Збройних силах України.

В жовтні 1995 року переїхав на проживання в село Соломна, а згодом в сусідне село Гречана, де працював в місцевому СВК водієм.

В 2001 році вступив до лав ЗСУ для проходження військової служби за контрактом на посаді командира відділення. У 2003 році проходив військову службу в державі Кувейт.

В 2003 -2004 роках брав участь в Українській миротворчій місії в державі Ірак. Отримав статус учасника бойових дій.

27 лютого 2022 року, на третій день після початку повномасштабного вторгнення російських окупантів, мобілізувався до лав ЗСУ.

24 лютого 2024 року життя Олександра обірвалося.

З рідних залишились брат Леонід з дружиною та четверо племінниць.

Спи спокійно, Солдате. Добра, світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишаться у наших серцях.