Аудитори Хмельниччини за січень виявили порушень у державних закупівлях на 168 млн гривень

Дата: 26.02.2024 12:48

Фото без описуАудитори Хмельниччини в січні провели моніторинги процедур закупівель на 267,1 млн грн та встановили на 156,5 млн грн порушення законодавства про закупівлі.

Замовниками відмінено чотири закупівлі на 101,2 млн грн та розірвано три договори на 3,6 млн гривень.

Відтак попереджено вчинення порушень та усунення їх наслідків відміною торгів КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Хмельницької міської ради, КП «Ізяславтепломережа» Ізяславської міської ради, КП по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради, КП «Міськтепловоденергія».

Аудитори зобов’язали розірвати укладені договори такими замовниками як КП Комбінат комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради, АТ «Хмельницькобленерго», Нетішинська гімназія «Гармонія» Нетішинської міської ради.

На одну особу складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 16414 КУпАП та накладено штраф 1700 гривень.

Матеріали перевірки закупівель, яка завершена у січні, на суму порушення 1,7 млн грн передано Слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Про встановлене порушення у сфері закупівель проінформовано Окружну прокуратуру міста Хмельницького.

Довідково. У Державній аудиторській службі України та її міжрегіональних територіальних органах (офісі та його управлінні) діє телефон «гарячої лінії» щодня відповідно до режиму роботи Держаудитслужби.

Про випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна можна повідомляти за номерами:

(044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України;

(032) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби;

(0382) 76-57-56 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Про вчинки працівників органів Держаудитслужби, які мають ознаки корупційних дій, можна повідомляти за номерами:

(044) 485-17-62 – Державна аудиторська служба України;

(032) 260-31-70 – Західний офіс Держаудитслужби;

(0382) 65-81-22 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Розклад роботи Держаудитслужби:

початок роботи – о 9 годині;

перерва на обід – з 13 години до 13 години 45 хвилин;

закінчення робочого дня – о 18 годині з понеділка по четвер (о 16 годині 45 хвилин у п’ятницю).

Пресслужба Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Хмельницькій області