Державна нагорода рідним загиблого Героя Сергія Даца

Дата: 23.02.2024 16:35

Фото без описуВіддаючи шану та вдячність за подвиг і звитягу тих, хто поклав своє життя за наше майбутнє, Анатолій Катеренчук - начальник Хмельницької районної адміністрації разом з міським головою Костянтином Черниченком та керівником Волочиського ТЦК та СП передав державну нагороду рідним загиблого Героя - старшого солдата Даца Сергія Михайловича.

Згідно Указу Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі Сергія Даца нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

«Подвиг кожного Героя назавжди залишиться в наших серцях. Адже ці безстрашні воїни до останнього подиху виборювали для нас свободу та незалежність. Щиро вірю, що ми обов’язково здобудемо перемогу над ворогом та збудуємо ту країну, за яку вони боролися. Схиляємо голову перед рідними героїв, полеглих за Україну. Дякую вам за виховання справжніх патріотів!»-зазначив Анатолій Катеренчук.