Друге робоче засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради у 2024 році

Дата: 15.02.2024 16:28

Сьогодні, 15 лютого 2024 року, відбулося друге робоче засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради. До порядку денного було включено 35 проєктів.

На засіданні було заслухано і скеровано на розгляд сесії міської ради звіт начальниці фінансового відділу Наталії Ром про виконання бюджету Волочиської міської територіальної громади за 2023 рік. Як зазначила Наталія Петрівна, за звітний період виконання бюджету по надходженнях становило 102,62% до плану.

Також члени виконавчого комітету заслухали звіти:
- поліцейських офіцерів громади щодо проведеної роботи за 2023 рік;
- директора Волочиського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «ДЖЕРЕЛО» за 2023 рік Едуарда Наумова.

Прозвітували про підсумки своєї діяльності за 2023 рік директор комунального підприємства Волочиське бюро технічної інвентаризації Анатолій Дзьоник та директорка комунального підприємства «Волочиська центральна аптека №11» Оксана Яблонська.

Ухвалено ряд рішень, що стосуються захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери, майнових питань.

Як завжди окремо було обговорено та підтримано рішення щодо виділення та надання матеріальної грошової допомоги.
Цього місяця було виділено:

✅ 290 000 грн. - на лікування пораненим військовим нашої громади згідно заяв (по 10000 грн. кожному військовому);
✅ 45 000 грн. - матеріальної допомоги членам сімей військовослужбовця, який загинув при виконанні обов’язків на придбання ритуальних послуг і його поховання;
✅ 120 000 грн. - учасникам бойових дій на вирішення соціально-побутових умов проживання;
✅ 46 000 грн. - жителям нашої громади матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових умов проживання;
✅ 89 000 грн. - жителям нашої громади на лікування у зв`язку з важким матеріальним становищем.

Також міський голова дав доручення відділу соціального захисту населення провести роботу щодо виділення коштів в сумі 10 000 грн. кожному військовослужбовцю - жителю нашої громади, що в даний час беруть безпосередню участь у забезпеченні оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Працюємо далі. Тримаймо стрій!