15 лютого - День пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2024 15:07

Фото без описуУкраїнські чоловіки та жінки завжди славилися мужністю, героїзмом, вірністю військовому обов’язку. Так було і триває досі.

Щороку, 15 лютого в Україні відзначають День пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виведення військ з Афганістану. Тисячі невинних людей, сімей, військових загинули під час жорстокого та виснажливого протиборства. Серед них і наші земляки.

Сьогодні представники Волочиської міської ради разом з ветеранами Волочиської спілки ветеранів війни в афганістані поклали квіти до меморіалу полеглих воїнів. Вшанували хвилиною мовчання та згадали загиблих товаришів.

Трагічний слід залишила афганська війна для багатьох українців та їхніх сімей. Кожен виніс з тієї війни свої спогади, свій біль і життєвий досвід...

Вічна пам'ять загиблим.