Державні нагороди родинам загиблогих Героїв

Дата: 15.02.2024 09:09

Фото без описуНачальник Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук разом з міським головою Костянтином Черниченком та представниками районного ТЦК та СП передав державні нагороди родинам загиблих Героїв з Волочиської громади.

Згідно з Указом Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, а також за вірність військовій присязі, Орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців

Солдата Федоркова Віктора Валерійовича

Солдата Телицю Олега Степановича

«На жаль, в час жорстокої та несправедливої війни, нам доводиться прощатися із воїнами, які віддали своє життя за майбутнє наших дітей та незалежну вільну Україну. Розумію, що немає таких слів, які здатні загоїти біль матерів, дружин, дітей, що жодна нагорода не поверне їх близьких. Однак наш обов’язок – пам’ятати та шанувати кожного з наших Героїв. Вірю, що ворог неодмінно отримає жорстоку кару за зруйновані родини та забрані життя кожного українця.» - зазначив Анатолій Катеренчук.

Вічна пам'ять полеглим Героям!