До Уваги власників житла, які дають прихисток ВПО в громаді! У 2024 році ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ

Дата: 31.01.2024 13:22

Фото без опису29 грудня 2023 року прийнято постанову КМУ № 1413, якою внесені зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 і від 30 серпня 2022 р. № 97

Фінансування з січня 2024 року здійснює представництво ООН, лише тим жителям Волочиської громади, хто надав безоплатно прихисток ВПО, які не є його кровними родичами.

01.02.2024, 02.02.2024 та 05.02.2024 року всі власники житла, які безоплатно розмістили в житловому приміщенні ВПО (які не їх є родичами кровного споріднення) мають звернутися за адресою: вул. Незалежності 88 кабінет №106 щоб подати оновлену форму заяви за січень 2024 року та повідомлення про перепоселення ВПО.

Мати з собою:

-  паспорт та ідентифікаційний код.

Також додатково необхідно мати наступну інформацію про ВПО, що не є родичами, яким надано прихисток в громаді:

-  № довідки ВПО з датою видачі;

- звідки прибули ВПО зареєстроване (останнє) місце проживання до переміщення;

- ідентифікаційний код, паспорт, свідоцтво про народження (дітей), пенсійне посвідчення (за наявності), посвідчення особи з інвалідністю (за наявності).

Стосовно родинних зв'язків:

-  Брат сестру мають право прихистити ( або навпаки) і отримати компенсацію.

-  Онуки мають право отримати компенсацію за прихисток дідуся, бабусі.

-  Якщо батьки прихистили дочку з зятем і їхніми онуками, то на компенсацію за прихисток мають право лише за зятя (і навпаки за невістку).

-  Бабусі, дідусі не мають право отримати компенсацію за прихисток онуків.