Сучасний та комфортний куточок для проживаючих ВПО

Дата: 26.01.2024 09:36

Фото без описуСучасний та комфортний куточок для відпочинку та якісного змістовного дозвілля для проживаючих внутрішньо переміщених осіб, відкрили на базі місця тимчасового перебування у КУ «Центр соціальних послуг».

Це місце облаштоване спільно з Благодійний фонд «РОКАДА» Хмельницький та Волочиська міська рада поєднує лаунж-атмосферу та інтелектуальну зону, де кожен може знайти щось для себе. В основі дизайну – створення затишної та спокійної атмосфери, що сприятиме відновленню позитивного емоційного стану та взаємодії мешканців.

Локацію облаштували сучасними меблями і обладнанням, де кожен відчує тепло та затишок. Відтак, тепер мешканці заохочені спілкуватись та взаємодіяти, адже у них з’явилось місце для розвитку та відпочинку.

Цей куточок – не лише місце для відпочинку, а й простір для нових можливостей та позитивних переживань. Власне, у день відкриття, присутні змогли позайматись малюванням нейрографічними лініями із психологинею БФ "Рокада" у повністю оновленому місці.

#СССМ

#громадський_проєкт

#Рокада

Проєкт реалізовується за сприяння UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні