У Мінветеранів затвердили Методичні рекомендації щодо надання безоплатної психологічної допомоги ветеранам та їхнім рідним

Дата: 22.01.2024 10:39

Фото без описуЦьогоріч держава розширює доступ до надання безоплатної психологічної допомоги для ветеранів та їх сімей у громадах. Така допомога є безоплатною і надаватиметься за трирівневою системою.

Наказом Мінветеранів від 21 грудня 2023 року № 340 затверджено Методичні рекомендації щодо надання безоплатної психологічної допомоги особам, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей таких осіб, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

З Методичними рекомендаціями можна ознайомитися за цим посиланням.

Джерело: Мінветеранів