ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Міндовкілля запустило застосунок ЕкоЗагроза

Дата: 23.01.2024 10:37
Кількість переглядів: 124

Фото без описуЕкоЗагроза – це офіційний вебресурс і мобільний додаток Міндовкілля, завдяки якому кожен зможе дізнатись достовірну інформацію про стан повітря, води, ґрунту та інші довкіллєві дані. Наприклад, якщо телеграм-канали лякають радіаційним забрудненням – перевірити, чи радіація зараз в нормі. Горять ліси неподалік – подивитися актуальні дані про якість повітря.

Як зазначають у міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України,  в умовах активних бойових дій на території України та інформаційної війни українцям важливо мати у СМАРТФОНІ єдине офіційне джерело перевіреної інформації. Тому було створено у вебресурсі мобільний додаток Міндовкілля – ЕкоЗагроза».

У застосунку на інтерактивній мапі України можна подивитися:

  1. дані моніторингових систем щодо якості повітря та рівня радіаційного забруднення по всій Україні;
  2. актуальні факти екологічних загроз, спричинених російськими окупантами.

Українці також можуть повідомляти про всі факти екологічних злочинів проти довкілля, свідками яких вони стали. Наприклад, про горіння військової техніки; пожежі в лісі; розлив нафтопродуктів чи отруйних речовин у ґрунт або водойму; викид отруйних речовин (хлор, аміак, сірководень, синильна кислота, азотна кислота) у повітря тощо.

Для зручності кожного, у  застосунку доступна функція виклику екстрених служб.

Міндовкілля закликає долучатися до лав «екологічного батальйону» і разом виявляти та фіксувати всі злочини проти довкілля,  які чинить окупант на нашій землі. Ці дані необхідні для швидкого усунення наслідків, а також будуть використані для стягнення з рф всіх завданих Україні збитків. Адже поки наші військові боронять кордони і бережуть наші життя – ми маємо берегти все те, заради чого вони захищають Україну.

Вебресурс і додаток ЕкоЗагроза розроблено Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та партнерів – проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», APENA2 та SaveDnipro.

Посилання на вебресурс ЕкоЗагроза https://ecozagroza.gov.ua

GooglePlay – завантажити додаток:https://bit.ly/ecozagroza_googleplay

AppStore – завантажити додаток:https://apple.co/3P7pyJ8

Поставити запитання: info@mepr.gov.ua.

Джерело: Міндовкілля


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора