На щиті. Світлий спомин про Олександра Гуменюка назавжди в наших серцях

Дата: 22.01.2024 16:16

Фото без опису22 січня 2024 року — скорботний день для жителів нашої громади. Сьогодні «на щиті» зустрічали земляка-Героя, військовослужбовця ЗСУ Олександра Гуменюка, який загинув виконуючи військовий обов’язок.

Провести земляка в останню путь разом з рідними, бойовими побратимами, прийшло чимало жителів Волочиська. Жорстока війна забирає найкращих.

Народився Олександр 26 вересня 1976 року у Волочиську. Закінчив Волочиську школу №6. Навчався в Хмельницькому національному університеті, отримав спеціальність інженера-механіка. Багато років працював заступником директора у Волочиській філії АТ «Укртелеком».

Був люблячим батьком та братом, вірним другом, надійним побратимом. Його знали і поважали у Волочиську. В Олександра залишилась дружина, син, дочка, брат та рідні тітки.

Жодними словами не втамувати біль рідних від втрати і не загоїти рани в душі, та світлий спомин про Олександра назавжди в наших серцях.

Вічна слава Герою!