До уваги платників податків

Дата: 21.11.2023 11:05

Фото без описуГоловне управління ДПС у Хмельницькій області звертає Вашу увагу на зручність подання звітності в електронному вигляді. Для цього рекомендуємо користуватись безкоштовним електронним сервісом Державної податкової служби України «Електронний кабінет» (cabinet.tax.gov.ua) з використанням кваліфікованого електронного підпису. Електронний кабінет платника податків працює цілодобово та є захищеним, персоналізованим, безпечним електронним сервісом.

Функціонування електронного кабінету дозволяє економити час, вирішувати чимало питань в органах ДПС дистанційно, не відвідуючи Центри обслуговування платників, що в цей складний період є особливо актуальним. За допомогою цього сервісу можна можна здійснювати листування з органами ДПС в режимі on-line, формувати та надсилати електронні документи (звіти), запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків та інше, перевіряти стан поданої звітності, вести документообіг та сплачувати податки в мережі інтернет тощо.