Пам’ять жива: сьогодні четверта річниця від смерті Івана Володимировича Рибачука

Дата: 17.11.2023 09:37

Фото без описуКолектив Волочиської міської ради щиро співчуває рідним та близьким Івана Володимировича Рибачука з приводу 4-ї річниці непоправної втрати.

Пішла з життя людина, внесок якої в розвиток міста важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота на посаді очільника нашого міста.

Передчасна смерть Івана Володимировича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Просимо прийняти слова найщирішого співчуттяу цей скорботний час. Сумуємо разом з Вами. Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. Поділяємо Ваші біль та горе.

Вічна і світла пам’ять!