Наближення соціальних послуг до жителів громади

Дата: 01.02.2018 17:39

Фото без опису«Немає таких проблем,

яких не можна  вирішити,

немає таких ситуацій,

з яких не можна знайти вихід»

Волочиська міська ОТГ наближує соціальні  послуги до жителів громади

11 жовтня 2017 року Волочиська міська об'єднана територіальна громада вступила в пілотний проект впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення.

У грудні  2017 року   працівники відділу соціального захисту населення міської ради  провели інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення щодо змін в організації прийому заяв і документів для призначення усіх видів соціальної підтримки у 20 старостинських округах .

З січня 2018 року старости приймають   заяви з документами  на всі види соціальних допомог та  пільг  від жителів громади за місцем фактичного проживання (фронт-офіс). Це дає можливість сільським жителям не витрачати кошти на проїзд до місця розташування районних служб та організацій.

Фронт офіси завчасно виявляють осіб, які потребують  соціального захисту  та невідкладно надають необхідні послуги.

Затверджено графіки виїздів «мобільного соціального офісу», про  які   проінформовано  жителів населених пунктів.

В роботі  «мобільного соціального офісу» беруть участь  фахівці із соціальної роботи, соціальні працівники, перукар, взуттєвик, робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків, працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» та відділів міської ради.

Від сьогодні незахищені верстви населення ОТГ можуть отримати якісні соціальні послуги за місцем проживання.

01 лютого 2018 року було здійснено виїзд  "мобільного соціального офісу" в с.Клинини та с.Рябіївка.