Відкриття меморіальної дошки Дацу Сергію Михайловичу

Дата: 12.11.2023 15:05

Фото без описуСьогодні, 12 листопада, у Волочиській гімназії відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Дацу Сергію Михайловичу — випускнику цієї гімназії, який загинув 21 липня 2022 року, захищаючи територіальну цілісність України.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну були присутні батьки, діти, онуки, рідні, друзі, однокласники загиблого, педагоги та учні, жителі міста, представники Волочиської міської ради.

Право відкрити меморіальну дошку було надано батькам Героя. Після чого учасники заходу поклали квіти, запалили лампадки.

Настоятелі храмів Микола Фатич та Олег Васькевич провели поминальний молебень та освятили пам’ятний знак.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Сергія та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Сергій Дац віддав найдорожче - своє життя, захищаючи нашу державу. Відтепер пам’ятний знак на стіні школи буде постійним нагадуванням нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускника освітнього закладу та захисника рідної Батьківщини.

Світла пам’ять про нашого Героя назавжди залишиться у наших серцях.