У Волочиській громаді реалізовується проєкт соціально-психологічної і правової підтримки захисників, захисниць та членів їх сімей

Дата: 11.11.2023 18:46

Фото без описуШановні жителі громади, сьогодні наша держава переживає надзвичайно важкі часи, Збройні сили України боронять територіальну цілісність та суверенітет України і ми в тилу надзвичайно вдячні всім хто наближає нашу перемогу.

Враховуючи усі наслідки війни, ветерани та ветеранки потребують особливої уваги, психологічної підтримки, моральної та фінансової допомоги, частина з них – поліпшення соціально-побутових та житлових умов. Всіма цими питаннями в громаді наразі займаються різні структурні підрозділи та відділи, як виконавчої влади так і державних органів.

Відчуваючи відповідальність за тих, хто сьогодні на війні і завдячуючи їм за наше існування, як Держави, відповідно до доручення міського голови К.Черниченка, виконавчий комітет міської ради подав на розгляд депутатському корпусу міської ради проект рішення про утворення відділу, який буде займатися безпосередньо питаннями підтримки ветеранів, ветеранок та членів їх сімей за схемою «єдиного вікна» та принципом «рівний рівному» та «ветеран ветерану».

Разом з тим подано проект рішення про виділення частини приміщення із подальшою реконструкцією на першому поверсі старої поліклініки по вул.Незалежності 68, де і буде працювати даний відділ.

Відділ здійснюватиме свою роботу із:

• ветеранами та ветеранками та членами їх сімей;

• членами сімей військовослужбовців Збройних Сил України, інших утворених збройних формувань для захисту Незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, безвісті зниклих за особливих обставин;

• членами сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

Сфери діяльності відділу включатимуть питання:

• перехідного періоду від військової служби до цивільного життя (навчання, освіта, перекваліфікація, працевлаштування, започаткування та розвиток власної справи ветеранами та/або членами їх сімей);

• підтримки ветеранів та членів їх сімей;

• взаємодії з ветеранськими просторами/центрами, спеціалізованими закладами, установами та службами з надання послуг ветеранам та членам їх сімей;

• гідне вшанування пам’яті полеглих Героїв;

• формування поваги в громаді до ветеранів та їх всебічної підтримки.

Як зазначив міський голова К.Черниченко: «Переконаний, що на черговій сесії міської ради дана ініціатива буде підтриманий депутатським корпусом одноголосно».

Надіємося на всебічну підтримку жителів громади в реалізації даного проєкту.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!