10 листопада 2023 року проводитимуться громадські слухання

Дата: 09.11.2023 10:32

Фото без описуЗгідно з розпорядження міського голови К. Черниченка на 10.11.2023 року призначено громадські слухання « Про підтримку розвитку дитячо-юнацького, дівочого та професійного футболу у Волочиській міській територіальній громаді»

До порядку денного громадських слухань включено наступні питання:

- Інформація ГО ФК «Агробізнес» про співпрацю  з  відділом освіти, молоді та спорту щодо розвитку дитячо-юнацького, дівочого футболу у Волочиській міській територіальній громаді

- Про формування земельної ділянки для продажу права оренди на аукціоні в м. Волочиськ по вул. Лисенка для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу.

-  Обговорення  підготовки проєкту з питання формування земельної ділянки для продажу права оренди на аукціоні в м. Волочиськ по вул. Лисенка для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу.