ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Як придбати деревину для задоволення потреб на опалення

Дата: 31.10.2023 09:44
Кількість переглядів: 186

Фото без описуФілія «Старокостянтинівське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих обʼєктів територіальних громад, котрі використовують деревину дровʼяну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періода 2023/2024 років інформує щодо можливості реалізації деревини дровʼяної НВ для потреб територіальної громади:

  • Громадянам, для придбання дровʼяної деревини створений онлайн магазин дров для населення «ДроваЄ», щоб придбати лісопродукцію потрібно пройти авторизацію, зробити замовлення та оплатити рахунок.

Також можна звернутися безпосередньо у філію за адресою: м. Хмельницький, провулок Перший Мирний, 10 із заявою на придбання дров. У заяві повинен бути вказаний обсяг деревини, адреса проживання, паспортні дані та індивідуальний податковий номер покупця (для внутрішньо переміщених осіб необхідно надати підтвердження про наданий статус ВПО). Під час подання заяви особа отримує від координатора реалізації дров для населення контактні дані представника лісництва, відповідального за відпуск дров. Отримати та оплатити рахунок, відповідно до вказаного в заяві обʼєму деревини та здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг (Приват 24 тощо).

  • Бюджетним установам, для задоволення потреб на опалення реалізація дровʼяної деревини здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» на підставі прямих договорів (лист Державного агентства лісових ресурсів України від 05.10.2021 р. Nº 10-05/8151-21).
  • Юридичним особам, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2021 Nº 1433 деревина (лісоматеріали) віднесена до переліку видів продукції, торгівля якими здійснюється виключно на організованих товарних ринках.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» внесені зміни до Закону України «Про товарні біржі» від 01.07.2021, згідно яких деревина віднесена до продукції, яка є біржовим товаром, що реалізовується через біржі.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора