ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво

До 15 років позбавлення волі засуджено жителя Донецької області, який інформував ворога про розташування військових частин та об’єктів критичної інфраструктури

Дата: 22.09.2023 08:16

За публічного обвинувачення прокурорів Волочиської окружної прокуратури суд визнав винним жителя Донецької області у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Встановлено, що після прибуття у травні 2022 року на територію Хмельницької області чоловік тимчасово проживав на території Війтовецької ОТГ та упродовж кількох місяців, виконував завдання ворожої спецслужби.

За вказівкою агресора збирав і передавав дані розташування військових частин та об’єктів критичної інфраструктури регіону. Крім того, отримував завдання про стеження за посадовими особами одного з міст області.

Усю інформацію інформатор відправляв через один із месенджерів російському куратору – кадровому співробітнику фсб.
Чоловіка затримали після отримання чергового злочинного завдання.

Упродовж досудового розслідування та судового розгляду обвинувачений утримувався під вартою.

Досудове розслідування здійснювалося Головним слідчим управлінням Служби безпеки України.