ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕЙД “УРОК”

Дата: 14.09.2023 16:24
Кількість переглядів: 199

Фото без описуОдним з важливих напрямків забезпечення сталого розвитку держави - забезпечення її майбутнього, що являється захистом прав дітей та виховання підростаючого покоління на принципах патріотизму, моральності, поваги до закону, любові до ближнього. В Україні основні підходи до осмислення та реалізації прав дітей, визначених міжнародними нормами та вітчизняним законодавством, протягом останнього часу істотно змінилися. Це пов’язано з розвитком державної політики щодо дітей, удосконаленням національного механізму контролю за дотриманням чинного законодавства у сфері охорони дитинства.
 

Служба у справах дітей, як основний і координуючий орган в системі цих закладів, постійно здійснює аналіз стану бездоглядності і правопорушень серед неповнолітніх, умов та причин поширення негативних явищ у підлітковому середовищі, вживає заходів щодо захисту прав дітей, попередження соціального сирітства, влаштування підлітків, що залишилися без батьківського піклування до виховних закладів, сприяння сімейним формам виховання.
 

Війна в Україні призводить до багатьох критичних наслідків для дітей. Серед них – діти, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року. Проте, незважаючи на жодні умови, діти мають отримувати належну турботу і захист, а також навчатися в навчальних закладах.
 

Відповідно до статті 53 Конституції України, Закону України «Про освіту» на території Хмельницькій області протягом вересня-жовтня поточного року розпочався Всеукраїнський профілактичний захід «Урок». Мета  заходу -виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням.

Загальна кількість дітей шкільного віку у Волочиській громаді станом на 1 вересня 2023 року 3725 учнів приступили до навчання в освітніх закладах. Дітей, які не приступили до занять, не виявлено.
 

На сьогодні службою у справах дітей здійснюються чергові заходи, які покликані захистити і зберегти дитинство. Адже здорове психічно і фізично молоде покоління це не тільки моральний імператив, а й потенційна передумова майбутнього нашого міста, громади, країни. Нагадуємо, що по всім питанням, пов’язаним з вирішенням долі дитини, захисту її особистих прав, службою здійснюється прийом громадян, за адресою: м. Волочиськ, вул. Незалежності, 88.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора