Дата: 30.08.2023 12:16

Шановні мешканці Волочиської громади!
Повідомляємо що, підприємством ТОВ «ВОЛОЧИСЬК – АГРО» на території нашої громади на орендованій земельній ділянці площею 7,3526 га (в районі міського кладовища) планується будівництво 12 резервуарів для поверхневого зберігання викопного палива (1 для бензину, 1 для скрапленого природнього газу та зберігання КАС, 10 для дизельного пального).

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» ТОВ «ВОЛОЧИСЬК – АГРО» розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з поверхневого зберігання виконання викопного палива. ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля додається.

Якщо у вас з’явились зауваження чи пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, вам необхідно їх надіслати до:

Департаменту природних ресурсів та екології:
-
Хмельницької обласної державної адміністрації, поштова адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70
електронна адреса: 42814282@mail.gov.ua,
-
номер телефону: (0382) 61-85-08, 61-85-09, контактна особа: ОЛЕХ Марина Сергіївна

Волочиської міської ради:
поштова адреса: 31200, м. Волочиськ, Площа Центральна 1