Світла пам’ять героєві!

Дата: 24.08.2023 17:37

Фото без описуСьогодні ми провели в останню путь головного сержанта, механіка-водія ракетного взводу Кравчука Анатолія Олександровича.

Народився Анатолій 4 березня 1968 року в селі Клинини. В 1985 році закінчив Клининську школу. Навчався в Читинському політехнічному інституті за спеціальністю «механік». Проходив строкову службу в армії, після цього повернувся в рідне село, працював в колгоспі.

В Анатолія була чудова сім’я, він виховав сина та дочку, дочекався онуків.

У 2015-2016 роках Анатолій захищав нашу батьківщину на сході, беручи участь в АТО. З березня 2022 року, одразу після початку повномасштабного вторгнення, був призваний на захист України.
Анатолій Олександрович назавжди залишиться в пам’яті своїх земляків героєм, який боровся за наш мир, за наше світле майбутнє...

В Анатолія залишилась, дружина, діти, онуки та брат.

Висловлюємо родині, близьким і рідним свої щирі співчуття. Нехай герой знайде вічний спокій у Царстві Небесному, а пам'ять про нього залишиться живою серед нас.