28 липня, Україна відзначає День Української Державності

Дата: 28.07.2023 10:14

Фото без опису28 липня, Україна відзначає День Української Державності. Ця пам'ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію.

Сьогодні за державність ідуть у бій. За волю і незалежність віддають життя славні українські воїни. Ми впевненні, що наша Перемога сприяєтиме подальшій розбудові державності, зміцненню почуття особистої відповідальності кожного за майбутнє країни та її народ.

Тож нехай цей величний для країни день дасть надію, сил та наснаги задля єдиної жаданої мети – миру в нашій державі.

Щиро вітаю жителів Волочиської громади та всіх українців із Днем Української Державності!

В цей день особливо хочеться подякувати всім, хто боронить нашу землю і незалежність на передньому краї, і прямо зараз дає відсіч агресору на фронті. І усім, хто працює на нашу спільну перемогу!

Ми горді тим, що наша Батьківщина – Україна! Разом до перемоги!
Слава Україні!

Міський голова Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО