Привітання з Днем медичного працівника

Дата: 27.07.2023 08:22

Фото без описуШановні медичні працівники! Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем медичного працівника. Прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній, чи в кареті швидкої допомоги. Немає на світі роботи важливіше, ніж допомагати людям, рятувати їхнє здоров’я та життя.

Бажаю вам терпіння, сил, витримки та професіоналізму, щоб ваші дні були наповнені хорошими моментами, а ваша допомога людям щедро винагороджувалась.

Нехай усі медики працюють під мирним небом, а вдома вас зустрічають рідні люди. Зі святом!

Міський голова Костянтин Черниченко.