Ще одна болюча втрата у Волочиській громаді.

Дата: 23.07.2023 17:50

Фото без описуВ боях за Україну на Донецькому напрямку під час виконання бойового завдання від отриманих поранень загинув наш земляк, старший солдат, Герой – Дац Сергій Михайлович.

Народився Сергій 26 березня 1974 року у селі Яхнівці Волочиської громади.

Навчався в Яхновецькій школі та Волочиській школі №3, по закінченню якої вступив до Волочиського професійного училища №21, де здобув професію токаря.

Був призваний на строкову службу до лав Української армії, служив в місті Шостка Сумської області.

Працював на Волочиському заводі ВАТ «Мотор Січ», а також займався підприємницькою діяльністю в сільському господарстві.

Вірний захисник після повномасштабного вторгнення - 25 лютого 2022 року, пішов добровольцем до лав ЗСУ. Боронив Україну до останнього свого подиху, показавши стійкість, мужність та відданість своїй Батьківщині! Рятував своїх побратимів, закривавши собою від ворожого обстрілу. Був поранений. Нагороджений бойовими відзнаками.

В Сергія залишились батьки, дружина, двоє дочок та двоє онуків.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким, друзям та побратимам з приводу смерті загиблого Героя. У цю гірку мить поділяємо ваше горе та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Про дату та час прощання з воїном повідомимо додатково.