Шана загиблому воїну!

Дата: 14.06.2023 15:36

Фото без описуЗ невимовним сумом повідомляємо про ще одного нашого загиблого воїна-земляка, Бохонка Олега Олеговича.

Народжений 17 листопада 1996 року в селі Сарнів, там закінчив середню школу і вступив до Підволочиського ліцею за фахом радіомеханіка.

Після закінчення навчання проходив строкову службу в Національній гвардії України, працював в ТОВ «Агробізнес».

У перші дні повномасштабного вторгнення, 26 лютого 2022 року, був призваний до лав Збройних сил України.

У червні 2022 року, вірячи у майбутнє та нашу перемогу одружились з його нареченою Іриною.

Олег Бохонок загинув 12 червня 2023 року на півдні нашої держави під час виконання бойових завдань.

У Олега залишились дружина, батько, бабуся, брати і сестри. Шана загиблому воїну! Сили та витримки родині, яка понесла таку страшну втрату, як загибель близької людини! Наші найщиріші співчуття!