Триває формування персонального складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Дата: 31.05.2023 14:58

Фото без описуУ зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 р. № 364 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування» Відділом освіти молоді і спорту Волочиської міської ради проводиться робота щодо створення координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Волочиській міській раді.

Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Волочиській  міській раді  – є постійно діючий консультативно-дорадчий органом, утворений з метою участі в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та сприяння координації діяльності суб’єктів відносин у зазначеній сфері на відповідній території.

Запрошуємо надати свої кандидатури для формування персонального складу координаційної ради:

-  представників військових частин Збройних Сил, Національної гвардії, розташованих на відповідній території, закладів освіти військового спрямування, підприємств оборонної галузі, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (за згодою);

- представників громадських об’єднань ветеранів війни – учасників бойових дій, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій, керівники громадських штабів.

- представників інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності

- представників закладів освіти, закладів сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності, органів учнівського та студентського самоврядування, дитячих та молодіжних громадських об’єднань

- вчених, експертів, діячів освіти, науки, культури, мистецтва, спорту, волонтерів, представників підприємств, установ, організацій, діяльність яких спрямована на утвердження української національної та громадянської ідентичності

До складу координаційної ради може бути делеговано не більш як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, у тому числі громадського об’єднання ветеранів війни та місцевого медіа.

Листи із пропозиціями щодо кандидатур до складу координаційної ради із зазначенням ПІБ, посади, контактного номера телефону, електронної адреси приймаються до 16.06.2023 року на електронну адресу відділу vol.osvita@ukr.net

Контактна особа – РОМ Ангеліна тел. 4-07-86