Тарас Міноцький - найкращий бомбардир суперліги Польщі з гандболу. Вітаємо!

Дата: 23.05.2023 11:58

Фото без описуВітаємо нашого земляка Тараса Міноцького, який став найкращим бомбардиром у гандбольній суперлізі Польщі.

Тарас виступає за команду «Тарнув», яка посіла сьоме місце в чемпіонаті Польщі, але це не завадило йому стати найкращим напівсереднім турніру і найкращим бомбардиром сезону 2022-2023 р. закинувши 181 м’яч! Найближчий конкурент відстав на цілих 42 м’ячі. Із наступного сезону гравець збірної України піде на підвищення і виступатиме за «Гурнік» із міста Забже

Щиро радіємо, що на нашій Волочиській землі народжуються справжні чемпіони.  Також висловлюємо подяку першому тренеру Тараса Міноцького - Сергію Добропольському та всім працівникам секції гандболу Волочиської ДЮСШ - ви виховали справжню зірку міжнародного масштабу.

Закликаємо нашу молодь займатись спортом, адже прагнення бути першим загартовує тіло і характер. Ваші майбутні перемоги - це перемоги всієї України!