У Волочиській міській територіальній громаді буде створено раду з питань ВПО

Дата: 23.05.2023 11:42

Фото без описуВ рамках підписаного меморандуму 12 травня 2023 року між Волочиською міською радою та Благодійною організацією «Благодійний фонд «РОКАДА» розпочато співпрацю щодо створення Ради.

Рада з питань ВПО – це консультативно-дорадчий орган, який утворюється для сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб на території Волочиської громади. Метою Ради є захист прав ВПО, пошук довгострокових рішень та розбудова миру.

У зв’язку з цим запрошуємо мешканців громади - внутрішньо переміщених осіб пройти опитування для визначення рівня Вашої участі в суспільно-політичному житті громади. Щоб заповнити анкету перейдіть за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeWSZTm7RvEnc.../viewform

Фото без опису

За результатами цього опитування буде створено ініціативну групу. Засідання по створенню Ради з питань ВПО плануємо провести 25.05.2023року о 14:00 в малому залі ЦКД «Гармонія». (Площа Центральна, 2)

Порядок денний засідання:

🔹Знайомство з присутніми

🔸Презентація Ради з питань ВПО.

🔹Обрання голови та секретаря ініціативної групи.

🔸Ознайомлення з проєктом положення Ради з питань ВПО.

🔹Затвердження складу ініціативної групи.

🔸Створення Вайбер/Телеграм чату ініціативної групи.

🔹Направлення Листа до виконавчого комітету про створення Ради з питань ВПО.

🔸Публікація оголошення щодо набору членів Ради з питань ВПО.

Будь ласка, долучайтесь!