Прийміть найщиріші співчуття

Дата: 17.05.2023 13:48

Фото без описуЗ сумом повідомляємо, що сьогодні 17 травня, на 70 році життя відійшов у вічність Володимир Іванович Мирошниченко - чудова людина, лікар, завідувач неврологічного відділення Волочиської багатопрофільної лікарні.

Народився Володимир Іванович 4 листопада 1952 року в місті Ворошиловограді (теперішній Луганськ). Після закінчення середньої школи, в 1970 р вступив на лікувальний факультет Тернопільського державного медичного інституту, який закінчив з відзнакою в 1976 році.

Після проходження інтернатури у 1977 році, почав працювати у Волочиській ЦРЛ лікарем-психіатром. З вересня 1982 року, призначений завідувачем неврологічного відділення Волочиської лікарні, де працював по теперешній час.

Був одружений. 3 дружиною Оксаною Михайлівною виховав двох синів Олександра і Василя, дочекався онуків.

Світла пам’ять про Володимира Івановича назавжди лишиться в наших серцях. Сумуємо разом з вами. Поділяємо Ваші біль та горе. Вічний спокій його душі!